Großglocknerstraße

Regulamin

REGULAMIN PENSJONATU  IMBACHHORN

Niniejszy regulamin został wydany przez właścicieli pensjonatu i obowiązuje wszystkie osoby zakwaterowane i przebywające w pensjonacie.

DOBA HOTELOWA
- Doba hotelowa rozpoczyna się od  godz.16:00 i od tej godziny będą udostępniane pokoje hotelowe. 
- Doba kończy się o godz. 9:30 w ostatnim dniu pobytu. Jeżeli gość nie zwolni pokoju do godziny 10:00 będzie naliczana opłata za następna dobę.
- W przypadku późniejszego przybycia prosimy o kontakt z Pensjonatem(telefony w zakładce Kontakt) ·

-W pensjonacie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22: 00 do 7: 00 rano dnia następnego a Goście i osoby korzystające z usług Pensjonatu maja obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokojnego pobytu innych Gości.

WYŻYWIENIE
- Śniadanie wydawane jest w godzinach od 7: 30 do 9: 30, obiadokolacje w godz.18: 00-19: 00,  poza tymi godzinami pensjonat nie ma obowiązku wydania posiłków.
- Śniadania i obiadokolacje  spożywane są na terenie restauracji.
- Zabrania się wynoszenia jedzenia z restauracji, robienia sobie kanapek na stok lub na wyjazd, napełniania termosów wrzątkiem, herbatą bądź kawą.
- Z restauracji nie wolno wynosić naczyń oraz innych rzeczy jak również spożywać własnego jedzenie lub alkoholu.

PŁATNOŚCI
- Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku, pozostałą kwotę Gość jest zobowiązany zapłacić  (w euro) najpozniej w dniu przyjazdu do Pensjonatu.
- Pensjonat nie zwraca pieniędzy za wcześniejszą rezygnację z pobytu jeżeli nastąpiła z winnym lub woli Gościa (bez względu na przyczynę np.: pogodę, chorobę, pogrzeb).
- W takich sytuacjach Pensjonat może wystawić zaświadczenie do ubezpieczyciela a ten zwraca kwotę za niewykorzystany okres.
- Pensjonat prowadzi bonowanie napoi na pokoje, a rozliczenie powinno nastąpić na dobę przed wyjazdem Gościa.

NARCIARNIA
- Gość jest zobowiązany do pozostawienia nart i butów w narciarni, która jest ogrzewana. Zabrania się zabierania sprzętu narciarskiego do pokoju i używania grzałek.
- W narciarni można zostawić do wyschnięcia: rękawice, kaski, maski itd.

- Narciarnią jest zamykana na noc.

KLUCZE
- Po każdorazowym opuszczeniu pokoju Gość jest zobowiązany do zamknięcia pokoju i pozostawienia kluczy w recepcji.
- W przypadku zagubienia kluczy Gość odpowiada materialnie za dorobienie klucza i breloczka ( koszt ok. 100 euro)

 

DODATKOWE URZĄDZENIA
- Ze względu na wymogi przeciwpożarowe  w pokojach hotelowych nie wolno używać dodatkowych urządzeń elektrycznych i gazowych ( np.: kuchenek, grzałek, czajników, grzałek do butów)
- Gość ponosi odpowiedzialność za używanie takich urządzeń w przypadku spowodowania pożaru.

 

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW I INNYCH WYROBÓW NA TERENIE CAŁEGO PENSJONATU
- dotyczy również łazienek hotelowych)
- w przypadku stwierdzenia palenia papierosów w pokoju bądź łazience będą naliczane kary za dodatkowe pranie  firan, tapicerki, pościeli ( min 50 euro)

 

PARKING
- Gość hotelowy przyjmuje do wiadomości, iż na terenie Pensjonatu znajduje się  tylko parking niestrzeżony.
- Pensjonat  nie ponosi odpowiedzialności  za uszkodzenie czy też utratę auta lub innego pojazdu należącego do gościa

 

ZWIERZĘTA
-Zabranie zwierzęcia domowego musi być wcześniej ( przy rezerwacji) uzgodnione z przedstawicielem hotelu.
- opłata za zwierzęta domowe przebywające w naszym pensjonacie to koszt 3 euro/doba bez karmy
- właściciel odpowiada finansowo za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzęta.
- Nie wolno wprowadzać na teren hotelu ras zabronionych oraz zwierząt jadowitych stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia

 

STANDARD PENSJONATU

Przed przyjazdem Gość jest zobowiązany zapoznać się ze standardem obowiązującym w pensjonacie ponieważ pensjonat świadczy usługi zgodnie ze swoja kategorią i standardem:
- pościel i ręczniki wymieniane są na przyjazd i po wyjeździe Gościa. Na życzenie gościa hotel może wymienić pościel lub ręcznik za dodatkowa opłatą ( 3 e kmpl/pościeli, 3e kmpl/ręczników)
- przy pobytach dłuższych niż 8 dni, pościel i ręczniki wymieniane są w połowie pobytu.
- w pokoju znajdują się: ręczniki, mydło, woda do picia, do użyczenia w pensjonacie znajdują się suszarki do włosów.
- w przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCIA
- Gość ponosi wszelką odpowiedzialność za zniszczenia  pokoju i uszkodzenia przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoju.
- Nie należy przenosić wyposażenia pokoi bez wcześniejszego uzgodnienia tego z właścicielem Pensjonatu.
- W przypadku zauważenia lub spowodowania jakichkolwiek uszkodzeń Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PENSJONATU

-  Pensjonat nie odpowiada z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu w recepcji.
-  Właściciel Pensjonatu ma prawo odmówić przyjęcia  do depozytu rzeczy, których wartość przekracza jego ubezpieczenie i w razie ich utraty nie ponosi za nie odpowiedzialności.
-  Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, Pensjonat  przechowa te przedmioty przez tydzień, tylko jeśli posiadają one wysoką wartość.